Kullanım ve gizlilik koşulları 2M Kablo A.Ş.'ye ait olup www.2mkab.com internet sitesinde geçerlidir.

Yukarıda belirtilen ilgili sitede yayınlanan tüm bilgiler 2M Kablo A.Ş.'ye aittir.

Bu web sitesinde bulunan bilgileri güncellemek, değiştirmek, çıkarmak veya düzenlemek gibi işlerin yapılması 2M Kablo A.Ş.'ye ait ve bu konudaki tüm haklara yine 2M Kablo A.Ş. sahiptir.

Yukarıda belirtilen ilgili web sitesindeki bilgilerin güncellemesi sırasında sitede olabilecek eksiklik, muhtemel yanlışlıklar veya değişiklikler 2M Kablo A.Ş.'yi yükümlülük altına sokamaz.

Aynı zamanda yukarıda sözü geçen web sitesinde kullanılan bazı ifadeler ileriye yönelik olduğundan çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür.

www.2mkab.com sayfamızdaki tüm materyallerde sağlanan yasal haklar 2M Kablo A.Ş. tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur.

Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopya edilemez, dağıtılamaz, çeşitli alt lisansla değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, ticari bir amaçla kullanılamaz ve kullandırılamaz.

Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerini içerir.

2M Kablo A.Ş.'ye ait web sitesine ulaşım serbest ve anonimdir.

Bu ilgili sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.

Yukarıda belirtilen ilgili sitede yer alan İletişim Formları vasıtası ile paylaşmış olduğunuz iletişim (telefon ve e-posta) bilgileri 2M Kablo A.Ş. ve/veya yetkilendirdiği çözüm ortakları aracılığı ile istemiş olduğunuz bilginin size ulaştırılması için kullanılabilir.

Site ile ilgili şikayet, öneri, bilgi içerikli taleplerinizi info@2mkablo.com mail adresine iletebilirsiniz.

Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo, v.b. gibi) telif hakkı 2M Kablo A.Ş.'ye aittir.

Copyright © 1993 - 2mkablo.com Все права защищены. Пользовательское соглашение и конфиденциальности Powered By 4FLYY